Müüja kood ACP-12CH35AEVI/I2s
675 
745 
järelmaks alates 75 €

VIVAX V Design 12 GRAY MIRROR

VIVAX V soojuspumba siseosa ACP-12CH35AEVI/I2s GREY MIRROR on seinale paigaldatav siseseade multi split jaoks nimivõimsusega 3,81 kW. Need on ideaalne lahendus äri- või eluruumide konditsioneerimiseks. Need vastavad oma energiatõhususe tõttu kõigile kasutajate ja ruumide nõudmistele jahutuse ja kütmise osas. Kõrge energiatõhusus kõigis ilmastikutingimustes on võimalik tänu uusimatele tehnoloogilistele lahendustele ning atraktiivne disain ja madal müratase aitavad kaasa meeldivale õhkkonnale igas ruumis. Biofilter ja ionisaator eemaldavad õhust saasteained ja allergeenid, muutes selle väga puhtaks. Selline õhk on väga kasulik õhusaaste suhtes tundlikele inimestele ja inimestele, kellel on probleeme allergiatega. Siseseadmel on isepuhastusfunktsioon, see jätkab ülejäänud kondensaadi kuivatamist ja puhastamist.

Kirjeldus

VIVAX V soojuspumbal ACP-12CH35AEVI/I2s GREY MIRROR on funktsioon ‘I FEEL’, mis loeb anduri abil ruumi temperatuuri ja saadab selle kliimaseadmesse. Siseseade reguleerib temperatuuri ja ventilaatori pöörlemiskiirust nii, et saavutatakse vajalik temperatuur, säästes samal ajal energiat. 3D õhuvool laseb õhul voolata ruumi igasse nurka ja ECO-režiim säästab magamise ajal energiat veel 60%. Energiasäästufunktsioon aitab seadmel pakkuda piisavalt võimsust jahutamiseks, ilma et peaks töötama täisvõimsusel. Kauakestva kvaliteedi tagab viieaastane garantii ning efektiivsema ja töö- ja keskkonnasõbralikuma gaasi R32 kasutamine. Seda kõike energiaklassis A++ jahutuses ja A+ küttes. WiFi mooduli ostuga saad seda seadet juhtida NethomePlusi kliimaseadme juhtimisrakenduse kaudu. Hall siseseade koos peegeldava musta paneeliga annab ainulaadse välimuse ja lisab teie ruumile veel ühe esteetilise detaili.

Kõik spetsifikatsioonid

Nominaalne jahutusvõimsus (kW) 3,52
Nominaalne küttevõimsus (kW) 3,81
Protok zraka (m³/h) 584/477/395
Niiskuse eemaldamise võimsus (l/h) 1,2
Müra (dB(A)) – UJ 42/35/25/22
Helitugevus standardtingimustes (dB) – UJ ≤ 51
Seadme mõõtmed (mm) – UJ 802 x 189 x 297
Pakendi mõõdud (mm) – UJ 875 x 285 x 375
Ei seda / Brutokaal (kg) – UJ 8,6/11,1
Funktsionaalne 1W ooterežiim; öörežiim; Energiasäästu funktsioon; Biofilter; Tolmufilter; Ionisaator; Isepuhastuv; Kuldkate; Kaitseklapi kate; Arukas sulatus; Vigade tuvastamine ja kuvamine; jahutusvedeliku lekkeandur; Alustades madala pingega; PTC-kompressor- ja kondensaatorkütteseadmed; Avariitöö funktsioon; Jahutamine temperatuuril -15°C; Kuumutamine temperatuuril -25°C; WiFi-valmidus; “I FEEL funktsioon”; Käsijuhtimine; Mono- ja multiühilduvus; Müratu juhtimine; 3 õhuvoolu kiirust; Kahesuunaline kondensaadi äravool; Kuumutamine 8°C juures; Auto kiik; Ruuteri asukoha meeldejätmine; 12 õhuvoolu kiirus; automaatne töörežiim; Viimase töörežiimi mälu; Taimer; Turbo režiim; Pehme käivitus; Digitaalne ekraan
Külmutusagens R32
Vedelfaasi toru läbimõõt 1/4″
Gaasifaasi toru läbimõõt 3/8″
Seadme tüüp Seina siseseade
Garantiiaeg (kuud) 60

Lisainfo

SEER

8.5

SCOP

4.6

Tootlikkus jahutamisel kWh

3.5

Tootlikkus kütmisel kWh

3.81