Müüja kood ACP-09CH25AERI/I+ GOLD
215 
järelmaks alates 75 €

VIVAX wall R+ design ACP-09CH25AERI/I+ GOLD

Multi-split süsteemi siseosa

Kirjeldus

VIVAX R+ design kliimaseade ACP-09CH25AERI/I+ on 2,93 kW nimivõimsusega seinale paigaldatav multi split siseseade. Need on ideaalne lahendus äri- või eluruumide konditsioneerimiseks. Need vastavad oma energiatõhususe tõttu kõigile kasutajate ja ruumide nõudmistele jahutuse ja kütmise osas. Kõrge energiakasutus igasugustes ilmastikutingimustes on võimalik tänu uusimatele tehnoloogilistele lahendustele ning atraktiivne disain ja madal müratase aitavad kaasa meeldivale õhkkonnale igas ruumis. Biofilter ja ionisaator eemaldavad õhust saasteained ja allergeenid, muutes selle väga puhtaks. Selline õhk on väga kasulik õhusaaste suhtes tundlikele inimestele ja inimestele, kellel on probleeme allergiatega. Siseseadmel on isepuhastusfunktsioon, see jätkab ülejäänud kondensaadi kuivatamist ja puhastamist.

VIVAX R+ design kliimaseadmel ACP-09CH25AERI/I+ on funktsioon ‘I FEEL’, mis loeb anduri abil ruumi temperatuuri ja saadab selle kliimaseadmesse. Siseseade reguleerib temperatuuri ja ventilaatori pöörlemiskiirust nii, et saavutatakse vajalik temperatuur, säästes samal ajal energiat. Energiasäästufunktsioon aitab seadmel pakkuda piisavalt võimsust jahutamiseks, ilma et peaks töötama täisvõimsusel. Kauakestva kvaliteedi tagab viieaastane garantii ning efektiivsema ja töö- ja keskkonnasõbralikuma gaasi R32 kasutamine. Seda kõike energiaklassis A+++ jahutuses ja A++ küttes. WiFi mooduli ostmisel saate seda seadet juhtida läbi NethomePlusi kliimaseadme juhtimisrakenduse.

Kasutusjuhend Vivax-R-Design-EE

Küsi lisainfot kliimapluss@kliimapluss.ee

Kõik spetsifikatsioonid
Nominaalne jahutusvõimsus (kW) 2.64
Tööpiirkond jahutuse ajal -15 °C ≤ T ≤ 50 °C
Nominaalne küttevõimsus (kW) 2.93
Tööpiirkond kütte ajal (W) -25 °C ≤ T ≤ 24 °C
Õhuvool (m³/h) 483/362/303
Niiskuse eemaldamise võimsus (l/h) 1
Müra (dB(A)) – UJ 36,5/29/24/20
Helitugevus standardtingimustes (dB) – UJ ≤ 55
Seadme mõõtmed (mm) – UJ 802 x 189 x 297
Pakendi mõõdud (mm) – UJ 875 x 285 x 380
Neto/brutokaal (kg) – UJ 8,6/11,1
Funktsionaalsused 1W ooterežiim; öörežiim; Energiasäästu funktsioon; Biofilter; Tolmufilter; Ionisaator; Isepuhastuv; Kuldkate; Kaitseklapi kate; Arukas sulatus; Vigade tuvastamine ja kuvamine; jahutusvedeliku lekkeandur; Alustades madala pingega; PTC-kompressor- ja kondensaatorkütteseadmed; Avariitöö funktsioon; Jahutamine temperatuuril -15°C; Kuumutamine temperatuuril -25°C; WiFi-valmidus; “I FEEL” funktsioon; Käsijuhtimine; Mono- ja multiühilduvus; Müratu juhtimine; 3 õhuvoolu kiirust; Kahesuunaline kondensaadi äravool; Kuumutamine 8°C juures; Auto kiik; Ruuteri asukoha meeldejätmine; 12 õhuvoolu kiirus; automaatne töörežiim; Viimase töörežiimi mälu; Taimer; Turbo režiim; Pehme käivitus; Digitaalne ekraan
Külmutusagens R32
Vedelfaasi toru läbimõõt 1/4″
Gaasifaasi toru läbimõõt 3/8″
Seadme tüüp Seina siseseade
Seadme värv Valge
Garantiiaeg (kuud) 60

Lisainfo

Tootlikkus jahutamisel kWh

2.64

Tootlikkus kütmisel kWh

2.93