Tasuta transport üle Eesti ostul üle 250€.
EST RU LV

Cooper&Hunter

Üle 20-aastase kogemusega HVAC-tööstuses on Cooper&Hunter kasvanud HVAC-turu juhtivaks tegijaks. Cooper&Hunteri kaubamärgi all olevaid tooteid eksporditakse enam kui 50 riiki üle maailma. Alates välisturgudel osalemisest on Cooper&Hunter kasvanud tuntud kaubamärgiks, mille eksportmüük kasvab kiiresti, lisades oma kataloogi igal aastal uusi tooteid.

Kliimapluss.ee on Cooper&Hunter kliimaseadmete esinduspood internetis. Ostes meilt ja valides “Soovin standard paigaldusega” saad otse laost toote, mille paigaldab sulle kõige lähemal asuv Cooper&Hunteri poolt sertifitseeritud paigaldusettevõte.

Cooper&Hunteri ajalugu

2017. aastal sõlmis ettevõte lõplikud pikaajalised strateegilise partnerluslepingud ettevõttega Zhuhai Vino Environmental Technology Equipment Co. Ltd., mis võttis kasutusele uue nime: Zhuhai Vino – Cooper&Hunter Environmental Technology Equipment Co. LTD. Koos ettevõtte aktsiate kasvuga maailmaturul on oodata ka ettevõtte aktsiate ostude kiirenemist.

Meie usaldusväärsed ja kvaliteetsed tooted on sertifitseeritud enamiku peamiste rahvusvaheliste testimisstandardite järgi USA-s, Kanadas ja Euroopa Liidus. Tegeleme tehnoloogilise innovatsiooni ja tarbijale suunatud toodete arendamisega. Meie uurimis- ja arendusmeeskond jätkab uute toodete loomist, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, pakkudes usaldusväärseid, energiatõhusaid ja kulutõhusaid kliimaseadmelahendusi.

Cooper&Hunter õhksoojuspumpade eelised

Kõrgeim kvaliteet on üks Cooper & Hunteri peamisi prioriteete.
Ettevõte on välja töötanud ainulaadse kvaliteediprogrammi: “Täiuslik tootestrateegia” ja “Globaalne kvaliteedikontroll”. Nende standardite kasutamine on võimaldanud saavutada kliimaseadmete tootmisel kõrgeima kvaliteedi.
Seadmete kõrge töökindlus, unikaalsus, kaasaegne disain ja lai tootevalik muudavad C&H tooted populaarseks paljudes maailma riikides.

  • vähem kui 0,2% tagastusi;
  • 100% kõigi komponentide testimine;
  • Enamik seadmeid kasutab R32 külmutusagensit, kuid uuemad seadmed kasutavad juba R290 gaasi;
  • Koostamisel kasutatakse MARPOSS seadmeid (Itaalia);
  • Iga konditsioneer läbib täieliku funktsionaalsuse testi.